Rychlý kontakt
Guard Dynamics
Adresa: Hlavní třída 107
  738, 01, Frýdek-Místek
Web: www.guard-dynamics.cz
Telefon: +420 777 722 391
E-mail: info@guard-dynamics.cz
Aktuality, znalosti báze
  • AES-NI je nová sada šifrovacích instrukcí, která urychluje...
  • Spoofing - co to je, jak funguje? Spoofing je velice často využívaná technika z...
  • Phishing je typ útoku s cílem výlákat z uživatele osobní data...
  • BFU je anglická zkratka pro termín Bloody Fucking User - což je v překladu...
Úvodní strana > Firewall > Kaspersky PURE

Kaspersky PURE 2.0

Kaspersky PURE 2.0

Výhody řešení, Klíčové funkce, Systémové požadavky

Dokonalá ochrana pro domácí počítače Program Kaspersky PURE 2.0 představuje pro počítače dokonalou ochranu. Jedná se o bezpečnostní řešení vhodné pro počítače celé vaší rodiny: identity, hesla, dokumenty, fotografie a další. Kromě našich nejnovějších antivirových technologií přináší program Kaspersky PURE 2.0 pokročilé zabezpečení a funkce správy - včetně možnosti spravovat všechny počítače, které máte doma, prostřednictvím jediného počítače. Je to naše vůbec nejkomplexnější zabezpečení pro počítače, které se snadno ovládá.

 

Výhody řešení

Oceňovaná ochrana proti internetovým hrozbám

Kombinací nejnovějších antivirových technologií - spuštěných na počítači - a rozsáhlých výhod cloudu vytváří program Kaspersky PURE 2.0 komplexnější zabezpečení, než jaké mohou nabídnout balíčky "pouze pro cloudy". Chraňte se při online nakupování, používání bankovnictví a sociálních sítí před malwarem a phishongovými stránkami.

Chraňte celou svoji rodinu

Oceňované funkce pomáhají chránit vaše děti i vaše údaje. Můžete řídit přístup k Internetu, aplikacím, hrám a webovým stránkám - a navíc omezovat nebo zaznamenávat rychlé zprávy a přístup na sociální sítě. Software Kaspersky PURE 2.0 dokáže také zablokovat přenos telefonních čísel a čísel platebních karet.

Chraňte svou identitu

Pokročilé funkce vám pomohou uchovat si při práci online identitu v bezpečí. Aplikace Password Manager (Správce hesel) vytváří silná hesla, ukládá je do šifrované schránky a automaticky vás přihlašuje k webovým stránkám a do aplikací. Nejnovější technologie proti phishingu přispívají k prevenci podvodů online - virtuální klávesnice na obrazovce navíc pomáhá zabránit odcizení čísel platebních karet prostřednictvím softwaru keylogger nebo zloději identity. *Aplikace Password Manager (Správce hesel) není k dispozici pro všechny 64bitové operační systémy, aplikace a prohlížeče.

Chraňte svůj digitální majetek

Software Kaspersky PURE 2.0 umožňuje naplánovat automatické zálohování - na externí disk nebo zařízení USB - za účelem ochrany fotografií, hudby a finančních dokumentů v případě odcizení nebo selhání pevného disku. Pokud chcete dosáhnout zvýšené bezpečnosti, můžete snadno zašifrovat citlivé osobní údaje.

Zvyšte výkon svého počítače

Protože si váš počítač ukládá smazané soubory a historii prohlížení stránek, může dojít k ovlivnění výkonu a ohrožení bezpečnosti. Zajistěte svému počítači stálý hladký chod - průběžným "skartováním" dokumentů a mazáním historie prohlížení, dočasných souborů, souborů cookie a vysypáváním koše.

Spravujte snadno své zabezpečení - na několika počítačích

Nyní je správa zabezpečení počítačů celé rodiny jednodušší. Software Kaspersky PURE 2.0 umožňuje zachovat všechny úlohy zabezpečení, provádět skenování, aktualizace a zálohování, řešit bezpečnostní problémy a řídit nastavení rodičovské kontroly na všech počítačích u vás doma - z jediného počítače, který používáte.

 

Klíčové funkce

Kombinovaná ochrana... síla cloudu a navíc síla vašeho počítače

Kombinovaná ochrana spojuje nejnovější technologie zabezpečení společnosti Kaspersky - spuštěné na počítači - s rychlostí, efektivitou a globálními bezpečnostními informacemi, které poskytuje cloud. Software Kaspersky PURE 2.0 se s hrozbami vypořádá rychleji a efektivněji než kdykoli předtím.

System Watcher (Sledování systému)... ochrana před neznámým malwarem

Aplikace System Watcher (Sledování systému) sleduje podezřelé aktivity v aplikacích a umožňuje vrátit zpět systémové změny provedené malwarem. Aplikace System Watcher (Sledování systému) analyzuje více událostí a využívá informace shromážděné jinými komponentami za účelem vylepšení detekce nových, neznámých hrozeb.

File Advisor (Identifikátor typů souborů)... okamžité informace z cloudu

Kliknutím na možnost "Send reputation to KSN" (Odeslat reputaci síti Kaspersky Security Network) můžete získat informace týkající se reputace jakékoli spustitelné položky, aplikace nebo skriptu. Získávejte okamžitě informace z cloudu týkající se názvu souboru, velikosti, data vytvoření a poslední změny, hodnocení hrozby, digitálního podpisu, zeměpisné polohy, distribuce atd.

Home Network Control (Správa domácí sítě)... snadná správa více počítačů

Software Kaspersky PURE 2.0 obsahuje aplikaci Home Network Control (Správa domácí sítě), která umožňuje spravovat a chránit více počítačů prostřednictvím jednoho počítače. Prostřednictvím aplikace Home Network Control (Správa domácí sítě) je možné provádět skenování, aktualizace a úkoly zálohování, řešit problémy bezpečnosti, aktualizovat licence zabezpečení a dokonce vzdáleně spravovat nastavení rodičovské kontroly.

Password Manager (Správce hesel)... praktický a bezpečný

Jednoduše si zapamatujte jedno hlavní heslo a software Kaspersky PURE 2.0 se postará o všechna ostatní - vytváří silná hesla, šifruje údaje k účtům a automaticky vás přihlašuje k webovým stránkám a aplikacím.

Rodičovská kontrola... větší bezpečí pro vaše děti

Zatímco pracujete na vlastním počítači, software Kaspersky PURE 2.0 vám umožňuje vzdáleně řídit a/nebo omezovat použití počítače vašimi dětmi, jejich online aktivity a komunikaci. Software společnosti Kaspersky vám pomůže zajistit, aby byly na Internetu v bezpečí a chovaly se zodpovědně - i když se jim zrovna nedíváte přes rameno.

Zálohování a obnova... chraňte cenné soubory.

Funkce zálohování a obnovy vám pomáhají chránit cenné fotografie, hudbu a finanční dokumenty - v případě krádeže, ztráty nebo selhání pevného disku. Můžete rovněž šifrovat citlivé osobní údaje - vše je tedy ještě bezpečnější.

 

Systémové požadavky

Tisk aktuální strany