Rychlý kontakt
Guard Dynamics
Adresa: Hlavní třída 107
  738, 01, Frýdek-Místek
Web: www.guard-dynamics.cz
Telefon: +420 777 722 391
E-mail: info@guard-dynamics.cz
Aktuality, znalosti báze
 • AES-NI je nová sada šifrovacích instrukcí, která urychluje...
 • Spoofing - co to je, jak funguje? Spoofing je velice často využívaná technika z...
 • Phishing je typ útoku s cílem výlákat z uživatele osobní data...
 • BFU je anglická zkratka pro termín Bloody Fucking User - což je v překladu...
Úvodní strana > Firewall > Kaspersky Password Manager

Kaspersky Password Manager

Kaspersky Password Manager

Výhody řešení, Klíčové funkce, Systémové požadavky

Aplikace Kaspersky Password Manager (Správce hesel) je nepostradatelným nástrojem pro aktivního uživatele Internetu. Plně automatizuje proces zadávání hesel a dalších údajů na webových stránkách a ušetří uživatele nepříjemností spojených s vytvářením a zapamatováním velkého množství hesel. Pokud k přihlašování používáte aplikaci Kaspersky Password Manager (Správce hesel), můžete si být jisti, že jsou vaše data v bezpečí. Software vytváří mimořádně silná hesla a zabraňuje tomu, aby byly vaše přihlašovací údaje odcizeny. Veškerá důvěrná data se šifrují a ukládají do vyhrazené databáze v počítači. S aplikací Kaspersky Password Manager (Správce hesel) je vaše používání Internetu bezpečnější, rychlejší a pohodlnější.

Výhody řešení

 • Umožňuje přístup k webovým stránkám a aplikacím jediným kliknutím myši
 • Ukládá vaše hesla v šifrované databázi na počítači
 • Vytváří pro každý účet silné, jedinečné heslo
 • Obsahuje mobilní verzi, kterou lze nahrát z disku flash a spustit na jiném počítači
 • Vyplňuje za vás zdlouhavé formuláře

 

Klíčové funkce

Přihlášení jediným kliknutím myši

Aplikace Kaspersky Password Manager (Správce hesel) si pamatuje vaše uživatelská jména a s nimi spojená hesla, při vašem návratu na stránku tedy přihlašovací údaje vyplní automaticky. Aplikace Kaspersky Password Manager (Správce hesel) spolupracuje také s aplikacemi, které vyžadují ověřování identity.

Spolehlivá ochrana pro vaše hesla

Aplikace Kaspersky Password Manager (Správce hesel) bezpečně uloží vaše hesla a osobní data do vyhrazené, šifrované databáze na počítači. Uložená hesla lze dešifrovat pouze s použitím hlavního hesla nebo jiné metody ověření identity uživatele. Tím se zajistí zabezpečení vašich hesel a zabrání se jejich možnému odcizení.

Podpora různých metod ověření identity

Aplikace Kaspersky Password Manager (Správce hesel) vám pomáhá spravovat přístup k databázi hesel prostřednictvím hlavního hesla nebo za použití zařízení USB nebo Bluetooth. Můžete použít i mobilní telefon: hesla lze nakonfigurovat tak, aby byla dostupná pouze při spojení mobilního telefonu a vašeho počítače prostřednictvím Bluetooth. Pokud odejdete od počítače a telefon vezmete s sebou, databáze se automaticky uzamkne.

Vytváření silných hesel

Bezpečnost vašich dat závisí přímo na tom, jak jsou vaše hesla silná. Uživatelé si často volí podobná či stejná hesla k více účtům. Rozluštěním jednoho hesla se tak počítačový zločinec snadno dostane k více účtům. Generátor hesel, který je součástí aplikace Kaspersky Password Manager (Správce hesel), pro vás bude vytvářet silná hesla, která je mimořádně obtížné odhalit.

Import hesel z jiných operačních systémů a aplikací

V případě prohlížečů Internet Explorer nebo Mozilla Firefox se hesla ukládají v nechráněném formátu a počítačoví zločinci k nim snadno získávají přístup. Aplikace Kaspersky Password Manager (Správce hesel) pomáhá tato nechráněná hesla vyhledat a importovat je do šifrované databáze hesel.

Mobilní verze

Mobilní verze aplikace Kaspersky Password Manager (Správce hesel) umožňuje přístup k heslům při práci na jakémkoli počítači, aniž byste museli cokoli instalovat. Mobilní verzi je možné spustit z různých typů mobilních zařízení, včetně disků flash. Pokud je poté zařízení odebráno, aplikace Kaspersky Password Manager (Správce hesel) databázi hesel automaticky uzamkne a odstraní z hostitelského zařízení veškeré stopy údajů vašeho hesla.

Automatické vyplňování zdlouhavých formulářů

Ve formulářích na webových stránkách se kromě uživatelského jména a hesla často vyžaduje zadání mnoha dalších osobních údajů. Tato doplňující data mohou zahrnovat: vaše celé jméno, datum narození, pohlaví, e-mailovou adresu, telefonní číslo, zemi pobytu apod. Aplikace Kaspersky Password Manager (Správce hesel) je v tomto typu formulářů automaticky vyplní za vás za použití informací, které poskytnete předem. K tomu, aby bylo možné ukládat zvlášť pracovní a soukromé informace, lze použít několik průkazů totožnosti.

Několik uživatelských jmen pro jednoho poskytovatele účtu

Někdy je nutné pro jednu webovou stránku uložit několik hesel. Můžete mít například u jednoho poskytovatele e-mailových služeb několik schránek, z nichž každá je určena pro jiné účely. Aplikace Kaspersky Password Manager (Správce hesel) dokáže pro jednoho poskytovatele uložit několik uživatelských jmen a ověřit, které chcete k přihlášení použít.

Automatické zálohování

Aplikace Kaspersky Password Manager (Správce hesel) vytváří na počítači automaticky záložní kopii databáze hesel vždy, když v této databázi dojde ke změně. Pokud se aktuální databáze náhodně poškodí nebo pokud se chcete vrátit zpět k předchozí verzi, můžete svá hesla snadno obnovit.

Efektivní ochrana proti softwaru keylogger

Software keylogger je škodlivý program, který sleduje úhozy na klávesnici napadeného počítače a protizákonně tak získává osobní data uživatele, například hesla. Aplikace Kaspersky Password Manager (Správce hesel) zadává hesla bez použití klávesnice a tím vaše osobní údaje před softwarem keylogger efektivně chrání.

Ochrana před phishingovými útoky

Phishing představuje typ škodlivé aktivity, při níž počítačový zločinec pozve uživatele na webovou stránku, přičemž se z něj podvodem snaží vylákat informace k jeho účtu. Podvodná stránka je na pohled identická s originální stránkou a uživatel následně nevědomky poskytne své osobní údaje. Aplikace Kaspersky Password Manager (Správce hesel) se dokáže phishingu efektivně bránit tím, že kontroluje, zda je adresa URL autentická a software aktuální.

 

Systémové požadavky

Podporované webové prohlížeče

 • Microsoft Internet Explorer 6.0 - 10.0
 • Mozilla Firefox 2.x-19.x
 • Google Chrome 6-24
 • Maxthon 2.5.x
 • Flock 2.х
 • Seamonkey 2.0.8-2.16
 • Yandex 1.5

Podporované aplikace

Aplikace Kaspersky Password Manager podporuje pouze 32bitové aplikace a prohlížeče. Aplikace Kaspersky Password Manager nefunguje v režimu Safe Run následujících produktů společnosti Kaspersky Lab: Kaspersky Internet Security 2010, Kaspersky Internet Security 2011 (režim Safe Run pro aplikace, režim Safe Run pro webové stránky, on-line bankovnictví).

Tisk aktuální strany