Rychlý kontakt
Guard Dynamics
Adresa: Hlavní třída 107
  738, 01, Frýdek-Místek
Web: www.guard-dynamics.cz
Telefon: +420 777 722 391
E-mail: info@guard-dynamics.cz
Aktuality, znalosti báze
 • AES-NI je nová sada šifrovacích instrukcí, která urychluje...
 • Spoofing - co to je, jak funguje? Spoofing je velice často využívaná technika z...
 • Phishing je typ útoku s cílem výlákat z uživatele osobní data...
 • BFU je anglická zkratka pro termín Bloody Fucking User - což je v překladu...
Úvodní strana > Firewall > Kaspersky Internet Security 2013

Kaspersky Internet Security 2013

Kaspersky Internet Security 2013

Výhody řešení, Klíčové funkce, Systémové požadavky

Na svém počítači máte uloženy fotografie, hudbu, dokumenty, osobní informace a informace o místech, která navštívíte prostřednictvím sítě Internet. To vše má velkou cenu. Nikdo nechce trávit nekonečné hodiny konfigurováním a neustálou údržbou bezpečnostního řešení počítače, ale potřebujete mít jistotu, že jste v bezpečí před stále komplikovanějšími hrozbami, se kterými se můžete setkat na síti Internet. Je tedy nezbytné, abyste měli bezpečností řešení, které pečlivě ochrání vaše soubory a vaši identitu před počítačovými zločinci a útoky nejnovějšího malwaru.

Výhody řešení

Chrání před všemi viry a internetovými hrozbami

Díky kombinaci funkcí na bázi cloudu a účinných technologií zabezpečení spuštěných na počítači zajišťuje aplikace Kaspersky Internet Security 2013 efektivnější ochranu před dnešními stále komplikovanějšími hrozbami - budete si tedy moci užívat sítě Internet, zatímco aplikace Kaspersky bude chránit vás, váš počítač i vaše děti.

Kromě toho, že obsahuje všechny funkce nabízené aplikací Kaspersky Anti-Virus 2013, nabízí aplikace Kaspersky Internet Security 2013 řadu nových technologií, které mají zásadní význam pro vaši ochranu před stále promyšlenějšími hrozbami sítě Internet. Díky bezpečnostní klávesnici Safe Money a dalším jedinečným funkcím dělá aplikace Kaspersky Internet Security 2013 něco navíc pro to, aby vám pomohla získat ze sítě Internet to nejlepší - aniž by ohrozila vaše bezpečí.

Detekuje nové, vznikající i dosud neznámé hrozby

Aplikace Kaspersky Security Network fungující na bázi cloudu shromažďuje data od miliónů uživatelských systémů z celého světa. Tím vám pomáhá zajistit ochranu před nejnovějšími viry a útoky malwaru. Potenciální hrozby jsou sledovány a analyzovány v reálném čase a nebezpečným akcím se zcela zabrání, než mohou napáchat jakékoli škody.

Rozezná podezřelé webové a phishingové stránky

Pokročilé technologie ochrany proti phishingu aktivně detekují podvodné adresy URL a za využití informací v reálném čase získaných z cloudu tak pomáhají zajistit, že se nestanete obětí podvodu a neodhalíte své cenné údaje phishingovým webům. Náš doplněk URL Advisor rovněž označí všechny odkazy na webové stránky barevně rozlišenými štítky a napoví vám tak, jakou úroveň nebezpečí odkaz a příslušné stránky představují.

Poskytuje lepší zabezpečení při nakupování on-line a používání internetového bankovnictví

Aplikace Kaspersky Internet Security vždy obsahovala vrstvy zabezpečení navíc, které napomáhají udržet informace během on-line transakcí v bezpečí. Nyní máte díky naší nové unikátní technologii Safe Money možnost využít ještě dokonalejší ochrany. Technologie Safe Money automaticky kontroluje, zda je stránka, na které se právě nacházíte, bezpečná - a nabízí také možnost otevřít stránku ve zvláštním chráněném režimu, aby číslo vaší kreditní karty a ostatní osobní údaje zůstaly chráněny před počítačovými zloději.

Chrání vaše soukromí i digitální identitu

Aplikace Kaspersky Internet Security 2013 nabízí širokou škálu technologií k ochraně vašeho soukromí a vaší identity - včetně dvou jedinečných funkcí zabezpečení pro zadávání osobních údajů on-line:

 • Secure Keyboard je nová technologie společnosti Kaspersky , která se automaticky aktivuje, kdykoli otevřete webovou stránku banky nebo plateb. Postará se o to, aby k údajům, které zadáte prostřednictvím fyzické klávesnice, nezískaly přístup keyloggery
 • Pokud máte zájem o dokonalou ochranu, vylepšená funkce virtuální klávesnice od společnosti Kaspersky vám umožní zadávat údaje do bankovnictví prostřednictvím myši - úhozy na klávesnici tak nebudou moci vysledovat ani odcizit keyloggery, hackeři ani zloději identity

Zodpovědně chrání vaše děti

Oceněné funkce rodinné ochrany vám pomohou, aby vaše děti zůstaly v bezpečí, a dají vám také větší kontrolu nad přístupem dětí k počítači, síti Internet, aplikacím, hrám i webovým stránkám. Dětem můžete zablokovat, omezit či zaznamenávat rychlé zprávy a komunikaci prostřednictvím sociálních sítí - také lze zablokovat přenos osobních údajů, jako jsou například telefonní čísla nebo čísla kreditních karet.

Zabrání malwaru ve zneužití zranitelných míst ve vašem počítači

Pokud má váš počítač v aplikacích nebo systému slabá místa, která nebyla aktualizována nejnovějšími opravami, mohli by je zneužít počítačoví zločinci nebo malware. Kromě skenování slabých míst aplikace Kaspersky Internet Security 2013 rovněž analyzuje a řídí akce programů, které mají slabá místa - aby nezpůsobily žádné škody.

Automatické funkce stahování a instalace - šetří váš čas i úsilí

Instalace nyní vyžaduje mnohem méně manuálních kroků. Když si produkt poprvé stáhnete z naší webové stránky, automaticky zkontroluje nejnovější verzi produktu, v případě potřeby vyčistí stávající malware a poté zahájí instalaci.

Kompatibilní s Windows 8

Aplikace Kaspersky Internet Security 2013 je plně kompatibilní s nejnovějším operačním systémem Windows 8 a je integrována s nejnovějšími funkcemi zabezpečení IT od společnosti Microsoft. Nová aplikace Kaspersky Now, která byla vyvinuta za účelem podpory nového uživatelského rozhraní Microsoft, vám navíc umožní sledovat stav zabezpečení vašeho počítače a spustit důležité funkce zabezpečení.

 

Klíčové funkce

Novinka! Technologie Safe Money zajišťuje ještě lepší zabezpečení on-line nakupování a bankovnictví Aplikace Kaspersky Internet Security vždy zajišťovala zabezpečení on-line transakcí. Ať už se chcete přihlásit k on-line bankovnictví, webu platebního systému nebo stránce elektronického obchodu, nejnovější verze naší funkce Safe Money zajistí následující:

 • Porovná adresu URL daného webu s databází bezpečných stránek.
 • Zkontroluje certifikát používaný k nastavení bezpečného připojení, aby se zabránilo jakémukoli nepozorovanému přechodu z požadované stránky na falešnou stránku.
 • Prověří zranitelná místa vašeho systému on-line bankovnictví, která by mohla být zneužita prostřednictvím operačního systému vašeho počítače.
 • Automaticky navrhne otevření stránky v režimu Safe Money , který zajistí lepší zabezpečení proti krádeži osobních a finančních údajů

... tak vás pokročilé technologie společnosti Kaspersky ochrání vždy, když budete on-line - při nákupech, práci s bankovnictvím a dalších aktivitách.

Novinka! Funkce bezpečnostní klávesnice Secure Keyboard chrání osobní údaje, které zadáte prostřednictvím klávesnice

Protože keyloggery dokážou zaznamenat úhozy kláves při zadávání čísla kreditní karty nebo jiných cenných informací prostřednictvím klávesnice, je součástí aplikace Kaspersky Internet Security 2013 naše nová technologie Secure Keyboard. Když otevřete webovou stránku banky či platební stránku nebo zadáte na jakékoli webové stránce heslo, funkce Secure Keyboard se automaticky spustí a ochrání vaše údaje před keyloggery.

System Watcher

I v případě, že se neznámému malwaru podaří proniknout do vašeho počítače, jedinečná aplikace společnosti Kaspersky s názvem System Watcher (Sledování systému) nebezpečné chování odhalí a umožní vám nejškodlivější akce vrátit zpět nebo potlačit jejich následky.

Zdokonaleno! Rodičovská kontrola

Součástí nového enginu rodičovské kontroly Parental Control je nová vylepšená ochrana pro děti používající váš počítač. Aplikace Kaspersky Internet Security 2013 umožňuje efektivnější kontrolu toho, jak děti používají počítač i síť Internet - a nabízí spolehlivější filtrování webových stránek s nevhodným obsahem.

Zdokonaleno! Nový modul proti spamu

Součástí aplikace Kaspersky Internet Security 2013 je nový, vylepšený modul proti spamu, který nabízí spolehlivější filtrování nevyžádaných zpráv a také vytváří pokročilá hlášení o odhaleném spamu.

Zdokonaleno! Lepší ochrana proti phishingu

Nový engine proti phishingu vylepší vaši ochranu proti internetovým podvodníkům, kteří se budou pokoušet získat přístup k vašim osobním informacím.

Novinka! Automatická prevence před zneužitím

I když na počítači spouštíte aplikace, které nebyly aktualizovány pomocí nejnovějších oprav, aplikace Kaspersky Internet Security 2013 dokáže zabránit zneužití jeho zranitelných míst tím, že:

 • řídí spouštění spustitelných souborů aplikací, které mají slabá místa;
 • analyzuje chování spustitelných souborů a hledá jakékoli podobnosti se škodlivými programy;
 • omezuje akce, které povolují aplikace se slabými místy.

Zdokonaleno! Minimální dopad na výkon počítače pro celou škálu scénářů využití

Aplikace Kaspersky Internet Security 2013 je optimalizována tak, aby neměla významný vliv na aktivitu sítě, instalaci programů, spouštění webových prohlížečů nebo spouštění programů. Speciální doplněk Gamer Mode navíc zajišťuje nepřerušovaný zážitek ze hry - a přitom stále budete v bezpečí.

Zdokonaleno! Optimalizované antivirové databáze

Díky antivirovým informacím, které poskytuje cloud, jsme významně snížili velikost antivirových databází uložených ve vašem počítači - to nám umožňuje zlepšit výkon a snížit čas potřebný k instalaci a aktualizacím.

Novinka! Omezení spotřeby energie z baterie

Pokud je aplikace Kaspersky Internet Security 2013 nainstalována na notebooku napájeném baterií, automaticky omezí využití jeho zdrojů, čímž pomáhá prodloužit čas, po který může být notebook spuštěný, než bude nutné baterii dobít.

Zdokonaleno! Jednoduché rozhraní

Hlavní okno rozhraní je optimalizováno pro vyšší výkon a lze jej snadno použít v rámci mnoha oblíbených uživatelských scénářů - včetně spouštění skenování a oprav problémů.

Zdokonaleno! Rychlé spuštění virtuální klávesnice

Virtuální klávesnice umožňuje klikáním myší zadávat online informace internetového bankovnictví - takže vaše osobní údaje nelze vystopovat a nebudou je moci odcizit keyloggery, hackeři ani zloději identity. Aplikace Kaspersky Internet Security 2013 nyní umožňuje rychlý přístup k virtuální klávesnici z webových prohlížečů.

Novinka! Kompatibilní s Windows 8... a poskytuje další úroveň zabezpečení

Kromě toho, že je aplikace Kaspersky Internet Security 2013 plně kompatibilní s Windows 8, obsahuje také funkce zajišťující ještě lepší ochranu:

 • Kaspersky Now je nová aplikace, která byla vyvinuta za účelem integrace s novým uživatelským rozhraním Microsoft a která zobrazí stav zabezpečení vašeho počítače a umožní rychlé spuštění důležitých funkcí zabezpečení
 • U dalších aplikací, které jsou kompatibilní s novým uživatelským rozhraním Microsoft, skenují technologie Kaspersky aplikace a hledají v nich viry, odstraňují napadené aplikace a nahrazují je aplikacemi neškodnými
 • Integrace s technologií Early-Launch Anti-Malware (ELAM) za účelem ochrany ještě předtím, než se spustí váš počítač
 • Integrace s nově vylepšenou funkcí Centra zabezpečení systému Windows

 

Systémové požadavky

Operační systémy

Hardwarové požadavky

 • Microsoft Windows XP Home Edition (Service Pack 2 nebo novější)
 • Microsoft Windows XP Professional (Service Pack 2 nebo novější)
 • Microsoft Windows XP Professional 64bitová verze (Service Pack 2 nebo novější)
 • Procesor 800 MHz nebo rychlejší
 • 512 MB dostupné paměti RAM
 • Microsoft Windows Vista Home Basic (32/64bitová verze)
 • Microsoft Windows Vista Home Premium (32/64bitová verze)
 • Microsoft Windows Vista Business (32/64bitová verze)
 • Microsoft Windows Vista Enterprise (32/64bitová verze)
 • Microsoft Windows Vista Ultimate (32/64bitová verze)
 • Microsoft Windows 7 Starter
 • Microsoft Windows 7 Home Basic (32/64bitová verze)
 • Microsoft Windows 7 Home Premium (32/64bitová verze)
 • Microsoft Windows 7 Professional (32/64bitová verze)
 • Microsoft Windows 7 Ultimate (32/64bitová verze)
 • Microsoft Windows 8 (32/64bitová verze)
 • Procesor: 1 GHz nebo rychlejší
 • 1 GB volné paměti RAM (u 32bitové verze) nebo 2 GB volné paměti RAM (u 64bitové verze)
 • Procesor 800 MHz nebo rychlejší
 • 512 MB dostupné paměti RAM

*Některé funkce produktu lze spustit pouze na 32bitových operačních systémech.

Vyžadováno pro všechny instalace

 • Přibližně 480 MB volného místa na pevném disku (v závislosti na velikosti antivirové databáze)
 • Disk CD/DVD - pro instalaci programu z disku CD ROM
 • Počítačová myš
 • Připojení k síti Internet - pro aktivaci produktu
 • Microsoft Internet Explorer 8 nebo novější
 • Microsoft Windows Installer 3.0 nebo novější

Důležitá poznámka: Režim Safe Run nefunguje v 64bitové verzi systému Microsoft Windows XP a funguje s určitými omezeními v 64bitových verzích systémů Microsoft Windows Vista a Microsoft Windows 7.

Hardwarové požadavky na netbooky:

 • Procesor: Intel Atom 1,6 GHz
 • Paměť RAM: 1 GB DDR2
 • Pevný disk: 160 GB
 • Grafická karta: Intel GMA950
 • Obrazovka: 10,1", 1 024 × 600, širokoúhlá
 • Operační systém: Microsoft Windows XP Home Edition
Tisk aktuální strany