Rychlý kontakt
Guard Dynamics
Adresa: Hlavní třída 107
  738, 01, Frýdek-Místek
Web: www.guard-dynamics.cz
Telefon: +420 777 722 391
E-mail: info@guard-dynamics.cz
Aktuality, znalosti báze
 • AES-NI je nová sada šifrovacích instrukcí, která urychluje...
 • Spoofing - co to je, jak funguje? Spoofing je velice často využívaná technika z...
 • Phishing je typ útoku s cílem výlákat z uživatele osobní data...
 • BFU je anglická zkratka pro termín Bloody Fucking User - což je v překladu...
Úvodní strana > Antivirus > Antivirus Kaspersky

Antivirus Kasperský 2013

Kaspersky Antivirus 2013

Výhody řešení, Klíčové funkce, Systémové požadavky

Každý den se objeví 125 000 nových škodlivých programů. Ochrana proti virům tedy nepředstavuje žádný luxus, ale spíše nutnost. Váš počítač si zaslouží účinnou obranu před viry... a vy si zasloužíte antivirus, které se snadno ovládá.

Výhody řešení antiviru

Antivirus chrání proti všem virům

Díky kombinaci funkcí na bázi cloudu a účinných technologií zabezpečení spuštěných na vašem počítači zajišťuje aplikace Kaspersky antivirus nezbytné zabezpečení před dnešními hrozbami.

Antivirus detekuje nové, vznikající i dosud neznámé hrozby

Aplikace Kaspersky Security Network fungující na bázi cloudu shromažďuje data od miliónů uživatelských systémů z celého světa. Tím vám pomáhá zajistit ochranu před nejnovějšími viry a útoky malwaru. Potenciální hrozby jsou sledovány a analyzovány v reálném čase a nebezpečným akcím se zcela zabrání, než mohou napáchat jakékoli škody.

Antivirus rozezná podezřelé webové a phishingové stránky

Pokročilé technologie ochrany proti phishingu aktivně detekují podvodné adresy URL a za využití informací v reálném čase získaných z cloudu tak pomáhají zajistit, že se nestanete obětí podvodu a neodhalíte své cenné údaje phishingovým webům. Náš doplněk URL Advisor rovněž označí všechny odkazy na webové stránky barevně rozlišenými štítky a napoví vám tak, jakou úroveň nebezpečí odkaz a příslušné stránky představují.

Antivirus zabrání malwaru ve zneužití zranitelných míst ve vašem počítači

Pokud má váš počítač v aplikacích nebo systému slabá místa, která nebyla aktualizována nejnovějšími opravami, mohli by je zneužít počítačoví zločinci nebo malware. Kromě skenování slabých míst aplikace Kaspersky antivirus rovněž analyzuje a řídí akce programů, které mají slabá místa - takže nezpůsobí žádné škody.

Antivirus disponuje automatickou funkcí stahování a instalace - šetří váš čas i úsilí

Instalace nyní vyžaduje mnohem méně manuálních kroků. Když si produkt poprvé stáhnete z naší webové stránky, automaticky zkontroluje nejnovější verzi produktu, v případě potřeby vyčistí stávající malware a poté zahájí instalaci.

Antivirus je kompatibilní s Windows 8

Aplikace Kaspersky Internet Security 2013 je plně kompatibilní s nejnovějším operačním systémem Windows 8 a je integrována s nejnovějšími funkcemi zabezpečení IT od společnosti Microsoft. Nová aplikace Kaspersky Now, která byla vyvinuta za účelem podpory nového uživatelského rozhraní Microsoft, vám navíc umožní sledovat stav zabezpečení vašeho počítače a spustit důležité funkce zabezpečení.

Antivirus a jeho klíčové funkce

System Watcher

I v případě, že se neznámému malwaru podaří proniknout do vašeho počítače, jedinečná aplikace společnosti Kaspersky s názvem System Watcher (Sledování systému) nebezpečné chování odhalí a umožní vám nejškodlivější akce vrátit zpět nebo potlačit jejich následky.

Antivirus zdokonalen! Lepší ochrana proti phishingu

Nový engine proti phishingu vylepší vaši ochranu proti internetovým podvodníkům, kteří se budou pokoušet získat přístup k vašim osobním informacím.

Novinka! Automatická prevence před zneužitím

I když na počítači spouštíte aplikace, které nebyly aktualizovány pomocí nejnovějších oprav, aplikace Kaspersky antivirus dokáže zabránit zneužití jeho zranitelných míst tím, že:

řídí spouštění spustitelných souborů aplikací, které mají slabá místa; analyzuje chování spustitelných souborů a hledá jakékoli podobnosti se škodlivými programy; omezuje akce, které povolují aplikace se slabými místy.

Zdokonaleno! Minimální dopad antiviru na výkon počítače pro celou škálu scénářů využití

Aplikace Kaspersky Antivirus je optimalizována tak, aby neměla významný vliv na aktivitu sítě, instalaci programů, spouštění webových prohlížečů nebo spouštění programů. Speciální doplněk Gamer Mode navíc zajišťuje nepřerušovaný zážitek ze hry - a přitom stále budete v bezpečí.

Zdokonaleno! Optimalizované antivirové databáze antiviru

Díky antivirovým informacím, které poskytuje cloud, jsme významně snížili velikost antivirových databází uložených ve vašem počítači - to nám umožňuje zlepšit výkon a snížit čas potřebný k instalaci a aktualizacím.

Novinka! Antivirus s omezenou spotřebou energie z baterie

Pokud je aplikaceKaspersky antivirus nainstalována na notebooku napájeném baterií, automaticky omezí využití jeho zdrojů, čímž pomáhá prodloužit čas, po který může být notebook spuštěný, než bude nutné baterii dobít.

Zdokonaleno! Antivirus disponuje novým jednoduchým rozhraním

Antivirus a jeho hlavní okno rozhraní je optimalizováno pro vyšší výkon a lze jej snadno použít v rámci mnoha oblíbených uživatelských scénářů - včetně spouštění skenování a oprav problémů.

Antivirus s Virtuální klávesnicí

Virtuální klávesnice umožňuje klikáním myší zadávat online informace internetového bankovnictví - takže vaše osobní údaje nelze vystopovat a nebudou je moci odcizit keyloggery, hackeři ani zloději identity.

Novinka! Antivirus je kompatibilní s Windows 8... a poskytuje další úroveň zabezpečení

Kromě toho, že je aplikace Kaspersky Internet Security 2013 plně kompatibilní s Windows 8, obsahuje také funkce zajišťující ještě lepší ochranu:

 • Kaspersky Now je nová aplikace, která byla vyvinuta za účelem integrace s novým uživatelským rozhraním Microsoft a která zobrazí stav zabezpečení vašeho počítače a umožní rychlé spuštění důležitých funkcí zabezpečení
 • U dalších aplikací, které jsou kompatibilní s novým uživatelským rozhraním Microsoft, skenují technologie Kaspersky aplikace a hledají v nich viry, odstraňují napadené aplikace a nahrazují je aplikacemi neškodnými
 • Integrace s technologií Early-Launch Anti-Malware (ELAM) za účelem ochrany ještě předtím, než se spustí váš počítač
 • Integrace s nově vylepšenou funkcí Centra zabezpečení systému Windows

 

Antivirus, Systémové požadavky

Operační systémy*

Hardwarové požadavky

 • Microsoft Windows XP Home Edition (Service Pack 2 nebo novější)
 • Microsoft Windows XP Professional (Service Pack 2 nebo novější)
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition (Service Pack 2 nebo novější)
 • Procesor: 800 MHz nebo rychlejší
 • 512 MB dostupné paměti RAM
 • Microsoft Windows Vista Home Basic (32/64bitová verze) (Service Pack 1)
 • Microsoft Windows Vista Home Premium (32/64bitová verze) (Service Pack 1)
 • Microsoft Windows Vista Business (32/64bitová verze) (Service Pack 1)
 • Microsoft Windows Vista Enterprise (32/64bitová verze) (Service Pack 1)
 • Microsoft Windows Vista Ultimate (32/64bitová verze) (Service Pack 1)
 • Microsoft Windows 7 Starter
 • Microsoft Windows 7 Home Basic (32/64bitová verze)
 • Microsoft Windows 7 Home Premium (32/64bitová verze)
 • Microsoft Windows 7 Professional (32/64bitová verze)
 • Microsoft Windows 7 Ultimate (32/64bitová verze)
 • Procesor: 1 GHz nebo rychlejší
 • 1 GB volné paměti RAM (u 32bitové verze) nebo 2 GB volné paměti RAM (u 64bitové verze)
 • Microsoft Windows 8 (32/64bitová verze)
 • Procesor: 1 GHz nebo rychlejší
 • 1 GB volné paměti RAM (u 32bitové verze) nebo 2 GB volné paměti RAM (u 64bitové verze)

O společnosti Kaspersky Lab

O společnosti Kaspersky Lab

„Jsme tu, abychom chránili svět. Věříme, že by každý měl mít možnost využívat technologie na maximum a přitom by neměl mít obavy z neoprávněných vniknutí nebo jiných narušení bezpečnosti. Náš tým odborníků vám umožní žít si svůj digitální život, aniž byste se museli obávat o své osobní údaje nebo majetek. Vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme řešení pro zabezpečení informací, která chrání naše zákazníky před hrozbami IT a umožňují firmám kontrolovat rizika". Kaspersky Lab je dnes největším světovým soukromě vlastněným prodejcem řešení pro ochranu koncových bodů.

Kaspersky dnes

Kaspersky je mezinárodní skupina, která působí v téměř 200 zemích a oblastech po celém světě. Sídlo společnosti se nachází v Moskvě v Rusku, odkud je řízen celkový provoz a rozvoj firmy.

Kaspersky v současné době zaměstnává více než 2 400 vysoce kvalifikovaných odborníků. Kaspersky má vlastní oblastní pracoviště ve 30 zemích a její produkty a technologie poskytují ochranu více než 300 miliónům uživatelů a více než 200 000 podnikových klientů po celém světě. Poskytuje širokou škálu produktů a řešení pro různé typy klientů a obzvláště se zaměřuje na malé a střední podniky a rovněž na domácí uživatele.

Jedinečné zkušenosti a znalosti

V roce 2012 slaví Kaspersky své 15. výročí. Bezpochyby nejcennějším majetkem je množství odborných znalostí, které byly za uplynulá léta získány v boji s významnými hrozbami IT – během průzkumů v oblasti malwaru, při potlačování potenciálně nebezpečných aplikací, při práci s provozními filtry apod. Díky tomu zůstává Kaspersky o krok napřed před konkurencí a nabízí svým zákazníkům tu nejspolehlivější ochranu před novými typy napadení.

Zákazníci a partneři

Produkty a technologie Kaspersky chrání více než 300 miliónů lidí po celém světě. Klientskou základnu zákazníků Kaspersky z řad firem tvoří přes 200 000 společností po celém světě – od malých a středních podniků až po velké vládní a obchodní organizace (například Siemens, BASF, RAO UES of Russia, MTS, celá řada nemocnic a univerzit z celého světa apod.).

Kaspersky má více než 120 globálních partnerů a technologických smluv OEM se společnostmi, mezi něž patří Microsoft, IBM, Cisco, Juniper Networks, Alcatel Lucent, Blue Coat, Check Point, D-Link, GFI, Gwava, Netgear, SonicWALL RSA, ZyXel, Alt-N, Parallels, Lenovo a další.

Kaspersky Internet Security, vlajková loď společnosti mezi produkty pro domácí uživatele, plně chrání osobní počítače před všemi internetovými hrozbami.

Další oblíbené řešení z řady spotřebitelských produktů této společnosti představuje aplikace Kaspersky Antivirus, jejíž součástí jsou prověřené antivirové technologie poskytující vysoce účinnou základní ochranu miliónům uživatelů z celého světa

Kaspersky ONE je prvním řešením Universal Security pro více platforem se zaměřením na uživatele, které přináší komplexní ochranu pro širokou škálu osobních zařízení od osobních počítačů a notebooků až po smartphony a tablety.

Kaspersky PURE je integrovaným řešením pro optimalizovanou ochranu domácí sítě. Aplikace Kaspersky PURE je zástupcem nové třídy produktů, která zajišťuje bezpečné a produktivní digitální prostředí, ať již počítač využíváte jakýmkoliv způsobem.

Kaspersky Antivirus for Mac nabízí pokročilou ochranu před počítačovými hrozbami pro počítače Apple – aniž by měla dopad na výkon počítače.

Kaspersky Mobile Security představuje uživatelsky přívětivé a spolehlivé řešení, které ochrání vaše mobilní zařízení před síťovými útoky, malwarem cíleným na mobilní platformy a spamem ve formě SMS.

Kaspersky Tablet Security je nejnovějším přírůstkem do rodiny produktů Kaspersky pro mobilní zařízení, který této nové a rozvíjející se řadě zařízení nabízí komplexní funkce ochrany proti malwaru a proti krádeži.

Produkty pro firmy

V roce 1999 byla společnost Kaspersky první společností, která představila integrovaný antivirus pro pracovní stanice, souborové servery a aplikační servery fungující na operačních systémech Linux/FreeBSD. Dnes společnost nabízí celou řadu účinných řešení pro zabezpečení nejoblíbenějších operačních systémů ve firmách, která jsou specificky navržená pro různé typy podniků. Produktová řada společnosti pokrývá všechny hlavní požadavky na zabezpečení informací, které musí podniky a velké státní organizace dodržovat: vynikající úroveň ochrany, možnost adaptace na změnu okolností, škálovatelnost, kompatibilita s různými platformami, vysoký výkon, vysoká odolnost vůči poruchám, snadné použití a vysoká hodnota.

Jednou z hlavních výhod řady produktů Kaspersky pro podniky je snadná, centralizovaná správa poskytovaná střediskem Kaspersky Security Center, která se vztahuje na celou síť bez ohledu na počet a typ použitých platforem.

Kaspersky Endpoint Security 8 for Windows je založena na nejnovějších inteligentních hybridních technologiích zabezpečení společnosti Kaspersky, disponuje nejvyšší úrovní ochrany proti malwaru a zahrnuje širokou škálu nástrojů zabezpečení, jejichž účelem je efektivní blokování moderních kombinovaných hrozeb, detekce škodlivých aktivit a snížení zranitelnosti podniku. Účinná ochrana proti malwaru založená na bohatých odborných znalostech a rovnoměrném zastoupení společnosti Kaspersky po celém světě se vhodně doplňuje s širokou škálou funkcí zabezpečení IT, včetně kontroly aplikací, filtrování webu a kontroly zařízení. Aplikaci Kaspersky Endpoint Security 8 for Windows lze integrovat do systému inteligentního zabezpečení na bázi cloudu, díky čemuž je možné v reálném čase aktualizovat databáze o nové a neznámé hrozby a vytvářet bílé listiny aplikací.

Středisko Kaspersky Security Center umožňuje organizacím vybaveným počítačovou sítí jakékoli velikosti – od několika zařízení až po distribuované sítě se složitou strukturou správy – zavést flexibilní, škálovatelný model správy antivirové ochrany. Jednoduchost instalace a minimum času potřebného k řízení systému ochrany prostřednictvím střediska Kaspersky Security Center pomáhá snížit celkové nálady na vlastnictví antivirových řešení společnosti Kaspersky.

Tisk aktuální strany